protezdis_1
Diş Hekimi Uygulamaları

Protez diş fiyatları nelerdir? Protez diş ücretleri?

03 Ocak 2016

Protez diş uygulamaları kendi içerisinde farklı kollara ayrılan bir diş tedavi şeklidir diş protez uygulamaları implant protezler metal kancalı ve hareketli olan protezler Estetik metalsiz protezler olarak birçok alana ayrılmaktadır.

Hastaya en uygun diş protez uygulamasının Hangisi olduğuna muayene sonrasında Diş Hekimi karar verir. Sizlere sıralamış olduğumuz diş protez uygulamaları farklı fiyat aralıklarındadır bu fiyat aralıklarına ek olarak dişlerinizin durumu Diş hekiminiz ve uygulamaya gerçekleştirecek olan diş hastanelerine göre fiyat farklılıkları olacaktır diş protez uygulamalarında fiyatları belirleyen bir başka etken de teknisyen ücretleridir ağzınıza yerleştirecek olan protezi işlemden geçiren teknisyenlerin uygulamayı gerçekleştirdikleri işlemler Üzerinden fiyat farklılıkları da ortaya çıkacaktır sonuç olarak Diş teknisyeninin elinden geçecek olan protez uygulamaları uygulanan işleme bağlı olarak fiyatlandırılacaktır teknisyenlerin uyguladıkları işlemler protez ücretlerinin maliyetlerini belirleyen en önemli etkenlerdendir.

Diş protez fiyatları

Türkiye’de fiyatlar konusunda web sitelerinde bilgi verilmesi Türk diş hekimleri Birliği tarafından yasaklanmıştır. Bunun en büyük nedenlerinden birisi de tedavi sonrası ile Tedavi öncesi fiyat farklılıklarının ortaya çıkmasıdır. İşlem öncesinde hasta tek bir protez için fiyat almaktadır fakat tedavi sonrasında hastanın ağzında birçok farklı etken ortaya çıkmaktadır fiyatlar da buna bağlı olarak değişmektedir burada verilecek fiyatlar mutlaka yanıltıcı olacağından en net fiyatı Diş Hekimi muayenesi sonrasında alabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Yorum Yok

Yorum Gönder